شاخه: میز تحریر

زیرشاخه‌ها

 • میز تحریر کیدکو

  میز تحریر کیدکو یکی از مهم ترین و سایل برای  تحصیل در منزل است. با داشتن یک میز تحریر مناسب، می‌توانید به راحتی و با کیفیت بیشتری کارهای خود را انجام دهید و به بهبود کارایی و افزایش تمرکز خود برای درس خواندن استفاده کنید.

  میز تحریر پونی کیدکو

  ما در فروشگاه کودک چوب میز تحریر با کیفیت بالا، طراحی زیبا و با قیمت مناسب را ارائه می‌دهیم. میز تحریر کیدکو دارای اندازه و ابعاد مناسب برای استفاده در منزل و محیط کار است و از جنس چوب با کیفیت و مقاوم ساخته شده است.

  همچنین، میز تحریر کیدکو دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و به شما این امکان را می‌دهد، تا ارتفاع میز و صندلی را به طور دقیق و به ارتفاع مورد نظر خود تنظیم کنید. با این ویژگی، می‌توانید حتی از آن به عنوان یک میز برای لب تاپ نیز می توانید استفاده کنید، یا حتی میز خواندن و نوشتن. 

  تنظیم ارتفاع

  در کل، با داشتن این میز می‌توانید، کار خود را کیفیت بخشیده و افزایش تمرکز و خلاقیت خود در کارتان را بالا ببرید. پس، از خرید و استفاده از آن، با قیمت مناسبی که داره مطمئنا مشتری همیشگی کودک چوب می شوید.

  کارگاه تولیدی 

  کارگاه تولید میز تحریر کیدکو

  میز تحریر کیدکو از اجزا مختلفی تشکیل شده که بر اساس نقشه ای که داخل کارتون بسته بندی آن قرار دادیم می توانید این میز را ظرف چند دقیقه مونتاژ کنید

  نقشه مونتاژ میز تحریر کیدکو

 • میز تحریر چوبی
 • میز تحریر تاشو

  میز تحریر تاشو یکی از ابزارهای مهم برای کار و تحصیل در منزل و محل کار است. با داشتن یک میز تحریر مناسب، می‌توانید به راحتی و با کیفیت بیشتری کارهای خود را انجام دهید و به بهبود کارایی و افزایش تمرکز خود برای کار کمک کنید.

  میز تحریر تاشو باب اسفنجی

  ما در فروشگاه کودک چوب میز تحریر با کیفیت بالا، طراحی زیبا و با قیمت مناسب را ارائه می‌دهیم. میز تحریر تاشو دارای اندازه و ابعاد مناسب برای استفاده در منزل و محیط کار است و از جنس چوب با کیفیت و مقاوم ساخته شده است.

  همچنین، میز تحریر تاشو دارای قابلیت تاشدگی دارد و به شما این امکان را می‌دهد، تا هر زمان تمایل به استفاده نداشتید و یا اگر پس از بزرگ شدن فرزندتان خواستید آنرا جمع و در انباری قرار دهید و برای فرزندان دیگرتان استفاده کنید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. روی این میز به دلیل صفحه بزرگی که داره می‌توانید ازش به عنوان یک میز برای لب تاپ نیز استفاده کنید، یا حتی میز خواندن و نوشتن. 

  در کل، با داشتن این میز می‌توانید، کار خود را کیفیت بخشیده و افزایش تمرکز و خلاقیت خود در کارتان را بالا ببرید. پس، از خرید و استفاده از آن، با قیمت مناسبی که داره مطمئنا مشتری همیشگی کودک چوب می شوید.

 • میز تحریر دانشجویی

فیلترهای فعال