راکر چوبی کودک
search
  • راکر چوبی کودک
  • راکر چوبی بچه گانه
  • راکر چوبی بچه گانه

راکر چوبی بچه گانه

690,000 تومان
بدون مالیات

بازی کردن برای کودک همانند زندگی کردن است. راکر چوبی یک وسیله بسیار عالی بای بازی و سرگرم شدن کودک است. و در این زمان مادر نیز می‌تواند به کارهایش برسد. یک مدل خاص از انواع راکر چوبی مناسب کودک از جنس ام دی اف با تحمل وزن 25 کیلوگرم قابل استفاده از سن 2 سال الی 6 سال

تعداد

از قدیمی‌ترین جنس‌ها برای ساخت اسباب‌ بازی کودک و راکرچوبی، پلاستیکی و پارچه ای می‌توان به راکرچوبی کودک اشاره کرد.

در گذشته نجاران با وسایل اولیه و با دست و امروزه دستگاه‌های کارخانه‌ها با تراش دادن چوب در شکل‌های حیوانات، قایق و … قطعات چوب رابه صورت راکرهای زیبا برای استفاده کودکان در می‌آورند.

جنس چوب قدرت و استحکام بالایی دارد و ظاهر زیبایی دارد. فقط باید توجه کنید آن را در معرض نم و رطوبت قرار ندهید.

فواید استفاده از راکرچوبی کودک:

بازی کردن برای کودک همانند زندگی کردن است. راکرچوبی یک وسیله بسیار عالی بای بازی و سرگرم شدن کودک است. و در این زمان مادر نیز می‌تواند به کارهایش برسد.

راکرچوبی کودک مانند الاکلنگ است، با این تفاوت که برای تکان دادن نیاز به دو نفر ندارد. پس اگر فقط یک فرزند دارید به راحتی می‌تواند آن را تکان دهد و بازی کند.

راکرچوبی کودک حالتی تعادلی دارد. کودک با تکان دادن آن از لحاظ تعادل روحی و قدرت جسمی پیشرفت می‌کند.

کودکان از همان دوران جنینی و در شکم مادر به تکان خوردن علاقه دارند و با تکان خوردن آرامش پیدا می‌کنند. بعدها در دوران نوزادی در گهواره و در دوران کودکی با راکر چوبی این تکان خوردن برای آنان تکرار می‌شود.

پایه پهن راکر کودک:

راکر کودک باید دارای پایه‌ای پهن باشد. در این صورت ایمنی بالایی دارد و در هنگام تکان خوردن کودک احتمال افتادن کودک و یا برگشت خوردن راکر وجود ندارد. در واقع هرچه پایه پهن‌تر باشد تعادل بیشتری دارد.

مزیت خرید از تولید کننده:

کودک چوب یک فروشگاه اینترنتی بر پایه تولید و فروش بدون واسطه بوده و بیشتر محصولات خود را تولید می کند. این روش مزایای زیادی مصرف کننده دارد.

خرید بدون واسطه.

امکان تامین قطعات 

خدمات پس از فروش.

 وموارد دیگر....

روشهای خرید:

1- مزیت خرید اینترنتی:

یکی از راه‎‌های خرید کردن امروزه اینترنتی است که مزایای بالایی دارد. صرفه جویی در وقت و هزینه، قابلیت مقایسه قیمت‌ها و جنس‌ها به راحتی و  از مزایای خرید اینترنتی است. کودک چوب دارای برند ثبت شده بین المللی و همچنین دارای نماد الکترونیک است، بنابراین شما می توانید با خیال احت از طریق اینترنت خرید کنید.

پس از ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی کودک چوب ظرف 12 ساعت برای شما پیامک ثبت سفارش ارسال و همچنین شما در جریان تمام مراحل تولید تا ارسال محصول قرار خواهید گرفت.

خرید حضوری راکر:

برای خرید حضوری نیز می‌توانید با تماس با کودک چوب و هماهنگی با فروشنده به انبار کودک چوب مراجعه نمایید.

سخن آخر:

خرید کردن برای کودک، مخصوصا خرید اسباب‌بازی بسیار او را خوشحال می‌کند. راکر یکی از بهترین انواع اسباب‌ بازی برای کودک است.

برای خرید حضوری نیز می‌توانید با تماس با کودک چوب و هماهنگی با فروشنده به انبار کودک چوب مراجعه نمایید.

6 قلم
نظرات (0)