پشه بند و پایه تور دانتل دار تخت گهواره
search
  • پشه بند و پایه تور دانتل دار تخت گهواره
  • پشه بند و پایه تور دانتل دار تخت گهواره

پشه بند/ تور دانتل دار/مناسب تخت گهواره

1,100,000 تومان
بدون مالیات

پشه بند و پایه تور دانتل دار تخت گهواره کودک چوب

یکی از مشکلات خوابوندن نوزاد یا بچه وجود پشه یا مگس های مزاحم هستند. برای خلاص شدن از دست این پشه های مزاحم....

تعداد

پشه بند و پایه تور

یکی از مشکلات خوابوندن نوزاد یا بچه وجود پشه یا مگس های مزاحم هستند. برای خلاص شدن از دست این پشه های مزاحم بسیاری از ما از پشه کش ها استفاده می کنیم غافل از اینکه پشه کش های شیمیایی خود مضرات فراوانی دارند که می توانند در دراز مدت به سیستم تنفسی و عصبی ما آسیب بزنند.

تور و پشه بند دانتل دار
پشه بند گهواره می‌تواند به عنوان جایگزینی برای روش‌های دفع پشه‌ دیگر مانند اسپری حشره کش، کرم و یا دستگاه‌های پشه کش الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

این روش به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی حشره کش، بسیار ایمن‌تر است و برای نوزادی که به دلیل حساسیت به مواد شیمیایی از استفاده از روش‌های پشه‌بندی دیگر خودداری می‌کنند، مناسب است.

همچنین، پشه بند گهواره به دلیل داشتن قیمت کمتر و عدم نیاز به تعویض مداوم، از نظر اقتصادی نیز بسیار مناسب است. با این حال، بهتر است در نظر داشته باشید که پشه بند گهواره بیشتر برای حفاظت از گهواره و کودکان کوچک در خانه استفاده می‌شود.


خرید محصول با قیمت ارزان
و با کیفیت
حق مشتری است.

محصول فوق لاکچری

کودک چوب را جستجو کنید ما در کنار شما هستیم.

(ازمحصولات دیگر فروشگاه در زیر این آگهی دیدن فرمایید.)

 

پس باید چه کار کرد

راهکار خلاص شدن از پشه و مگس های مزاحم

یکی از بهترین راهکارها برای این خلاص شدن از دست پشه های مزاحم استفاده از تور و پشه بند است، اینطوری نه از مواد شیمیایی استفاده کردید که به سیستم بدن شما آسیب برساند و نه به طبیعت آسیب زده اید

 

کودک چوب برای رفع این مشکل پایه توری را طراحی کرده است که به راحتی بر روی هر تخت یا گهواره ای نصب می شود، شما می توانید برای تخت یا گهواره نوزاد یا کودک خود از پایه تور و تورهای ساده یا دانتل دار کودک چوب استفاده کنید

خواب راحت و آسایش فرزندانتان را با محصولات کودک چوب تجربه کنید.

022
5 قلم
جدید
نظرات (0)
تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.